Banner papierowy flagi, Stitch & Angel Disney, 230 cm, (FSC), 1 szt.
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 812425
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Banner papierowy flagi, Stitch & Angel Disney, 230cm, (FSC), 1 szt.
Wymiary: 230 cm
Kolor: różnokolorowy
Ilość sztuk w opakowaniu: 1 szt.
Parametry produktu
| Wymiary (SxWxG) | 230 x 25 x 0,5 cm |
|---|---|
| Materiał | Papier |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Frakcja materiałowa | Wielomateriałowe |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: godan s.a. ulica i numer: atlasowa 17 kod pocztowy i miasto: 02-437 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Banner papierowy flagi, stitch & angel disney, 230 cm, (fsc), 1 szt. |
| Rodzaj produktu | Banner papierowy flagi |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: