Balviten Paluszki z sezamem bezglutenowe 70g X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 4477_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Paluszki z sezamem bezglutenowe
Parametry produktu
| Typ | Paluszki |
|---|---|
| Smak | Sezamowy |
| Zawartość netto | 70 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Skrobia kukurydziana, woda, olej roślinny rzepakowy, cukier, drożdże, sól, substancje zagęszczające: guma guar, hydroksypropylometyloceluloza; sezam(5%), błonnik ziemniaczany, emulgatory: lecytyna mono-i diglicerydy kwasów tłuszczowych, glukoza; substancje spulchniające: węglany amonu, węglany sodu; regulator kwaso wości: lakton kwasu glukonowego . |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-048-163 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Glutenfree24 Sp Z o.o , Spółka komandytowa Ulica i numer: Korfantego 191 Kod pocztowy i miasto: 40-163 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 406 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1711 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 3,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,5 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 77 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: