Balviten Koncentrat mąki razowej 500g. Produkt bezglutenowy X18
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 459958_wielopak_18
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Produkt bezglutenowy do stosowania na diecie bezglutenowej
Parametry produktu
| Rodzaj | Bezglutenowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | skrobia pszenna bezglutenowa, skrobia kukurydziana, glukoza, siemię lniane, płatki gryczane, mąka kukurydziana, substancja zagęszczająca: guma guar i E464, błonnik pokarmowy, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, regulator kwasowości: E575. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-048-043 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Glutenfree24 Sp Z o.o , Spółka komandytowa Ulica i numer: Korfantego 191 Kod pocztowy i miasto: 40-163 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt stosowany przy diecie bezglutenowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 364 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1534 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,4 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,9 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 79 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: