Balviten Herbatniki orange shells bezglutenowe 150g X15
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 15389_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Herbatniki z nadzieniem pomarańczowym.Produkt bezglutenowy
Parametry produktu
| Typ | Herbatniki |
|---|---|
| Smak | Pomarańczowy |
| Dodatki | Z masą |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka kukurydziana, skrobia kukurydziana, masło z mleka 20 %, krem pomarańczowy 12% ( tłuszcz roślinny częściowo utwardzony (palmowy, rzepakowy) , serwatka w proszku z mleka , emulgator: lecytyna sojowa , e476; barwnik e160c kwasek cytrynowy, aromat), cukier, jaja , mleko w proszku odtłuszczone, syrop glukozowy, sub - stancje spulchniające: pirofosforan dwusodowy, kwaśny węglan sodu; aroma |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-048-084 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Glutenfree24 Sp Z o.o , Spółka komandytowa Ulica i numer: Korfantego 191 Kod pocztowy i miasto: 40-163 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 498 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2080 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,7 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 30 g |
| Zawartość węglowodanów | 64 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: