Balviten Herbatniki Mocca bezglutenowe 200g X15
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 391502_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
[Kruche ciasteczka maślano kakaowe przekładane kremem o smaku kawy
Parametry produktu
| Typ | Herbatniki, Kruche |
|---|---|
| Smak | Kawowy |
| Dodatki | Z masą |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | mąka kukurydziana, skrobia kukurydziana, masło (mleko) 19%, krem cappuccino 12% (tłuszcz roślinny częściowo utwardzony: palmowy, rzepakowy; serwatka w proszku (mleko), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator: lecytyna sojowa, aromat), cukier, jaja, mleko w proszku odtłuszczone, syrop glukozowy, kakao 0,8%, substancje spulchniające: pirofosforan dwusodowy, kwaśny węglan sodu; aromat |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-048-083 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Glutenfree24 Sp Z o.o , Spółka komandytowa Ulica i numer: Korfantego 191 Kod pocztowy i miasto: 40-163 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 515 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2160 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 29 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: