Bałtyk Czekolada nadziewana o smaku Amaretto 147g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 196171_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czekolada z nadzieniem o smaku amaretto
Parametry produktu
| Typ | Deserowa |
|---|---|
| Smak | Aksamitny, Amaretto |
| Zawartość netto | 147 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Składniki | Czekolada (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz palmowy, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi), e 476; aromat), cukier, miazga kakaowa, mleko w proszku pełne, syrop glukozowy, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), spirytus 1,1%; substancje utrzymujące wilgoć: sorbitole, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny ( z soi), e 476: artomaty. czekolada – masa kakaowa min. 35%. może zawierać orzeszki arachidowe, inne orzechy, gluten i jaja |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakłady produkcji cukierniczej " bałtyk" sp. zo.o. ulica i numer: droszyńskiego 8/11 kod pocztowy i miasto: 80-381 gdańsk pl |
| Krótki opis marketingowy | Czekolada z nadzieniem o smaku amaretto |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 216 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 210 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 540 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2259 kJ |
| Zawartość białek | 49 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 47 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
| Skrobia | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: