Opis szczegółowy
Czekolada mleczna z nadzieniem o smaku truskawki
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
| Smak | Aksamitny, Truskawkowy |
| Zawartość netto | 148 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Składniki | Czekolada mleczna (cukier, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, serwatka w proszku z mleka, tłuszcz palmowy, emulgatory: lecytyny (z soi), e476; aromat), tłuszcz roślinny (palmowy, shea), cukier, serwatka w proszku z mleka, aromat, emulgatory: lecytyny (z soi); koncentrat soku z truskawki w proszku 0,1%, barwnik: e 120 czekolada mleczna: masa kakaowa min. 25%. może zawierać orzeszki arachidowe, inne orzechy, gluten (z pszenicy) i jaja |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakłady produkcji cukierniczej " bałtyk" sp. zo.o. ulica i numer: droszyńskiego 8/11 kod pocztowy i miasto: 80-381 gdańsk pl |
| Krótki opis marketingowy | Czekolada mleczna z nadzieniem o smaku truskawki |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 216 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 210 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 554 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2315 kJ |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 52 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |
| Skrobia | 0 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |