Bałtyk BoMilki Karmelki o smaku mlecznym 1000g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 42366_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Karmelki mleczne 1 kg
Parametry produktu
| Typ | Cukierki, Karmelki |
|---|---|
| Smak | Mleczny |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, masło, oleje i tłuszcze roślinne częściowo utwardzone (palmowy, rzepakowy, kokosowy), mleko odtłuszczone w proszku, serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny (z soi); sól, regulator kwasowości: węglany sodu; aromat: etylowanilina. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 26 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Przemysłu Cukierniczego" Bałtyk" Sp.zo.o.o Ulica i numer: Leona Droszyńskiego 8/11 Kod pocztowy i miasto: 80-381 Gdańsk PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Indeks glikemiczny (IG) produktu | wysoki IG (>70) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 415,0 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 23,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 97,0 kJ |
| Wielkość porcji | 5,5 g |
| Zawartość białek | 0,4 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 63 g |
| Zawartość węglowodanów | 91 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 182 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: