Bałtyk Advocato Czekolada z nadzieniem o smaku Advocatu 153g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 290852
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czekolada nadzienie Advocat 153g
Parametry produktu
| Smak | Adwokat |
|---|---|
| Dodatki | Z alkoholem, Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 153 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Czekolada (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz palmowy, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi), e 476; aromat), cukier, syrop glukozowy, spirytus 1,6%, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), żółtko w proszku 1,1%, serwatka w proszku zdemineralizowana z mleka, stabilizator: inwertaza; aromat. czekolada - masa kakaowa min. 35%. czekolada - oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2027-09-08 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Cu-rspo scc-889906 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakłady przemysłu cukierniczego" bałtyk" sp.zo.o.o ulica i numer: leona droszyńskiego 8/11 kod pocztowy i miasto: 80-381 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
| Indeks glikemiczny (IG) produktu | wysoki IG (>70) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 502,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2097,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 56 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: