Balon foliowy Beauty&Charm Cyfra stojąca 3, złota, 38 cm
Wystaw opinię o produkcie
BALON FOLIOWY BEAUTY&CHARM CYFRA „3” STOJĄCY
Wymiar balonów: 38 cm
Kolor: złoty
Opakowanie zawiera: 1 szt.
Producent: GoDan S.A.
Balony są przeznaczone do napełnienia powietrzem.
Do zestawu jest dołączona rurka do pompowania.
Balony nie są napełnione powietrzem.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 718287
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
BALON FOLIOWY BEAUTY&CHARM CYFRA „3” STOJĄCY
Wymiar balonów: 38 cm
Kolor: złoty
Opakowanie zawiera: 1 szt.
Producent: GoDan S.A.
Balony są przeznaczone do napełnienia powietrzem.
Do zestawu jest dołączona rurka do pompowania.
Balony nie są napełnione powietrzem.
Parametry produktu
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Materiał | Folia |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: godan s.a. ulica i numer: atlasowa 17 kod pocztowy i miasto: 02-437 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Balon foliowy b&c cyfra stojąca 3, złota, 38 cm |
| Rodzaj produktu | Balon foliowy |
| Wymiary | 38 cm |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: