'Ballantine's Blended Scotch Whisky Aged 7 Years 700 ml 40% X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 736624_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ballantine’s 7YO Bourbon Finish to nowy produkt w ofercie marki Ballantine’s. Trunek łączy w sobie wyrazistość szkockiej whisky z elementami miodu, wanilii, karmelu i soczystych czerwonych jabłek. Swój smak i aromat zawdzięcza 7-letniemu okresowi dojrzewania w beczkach po bourbonie oraz procesie leżakowania, dzięki którym nabiera dymnych nut charakterystycznych dla amerykańskiej whiskey. Czarna, elegancka etykieta oraz butelka podkreśla jego bursztynową barwę. Ballantine’s 7YO Burbon Finish zawiera 40% alkoholu. Produkt znakomicie sprawdzi się na lodzie lub w drinku Old Fashioned.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
|---|---|
| Pojemność | 700 ml |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Wyborowa S.A. Pernod Ricard Ulica i numer: Janikowska 23 Kod pocztowy i miasto: 61-070 Poznań PL |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 120 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do picia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: