Balconi ciastka biszkoptowe z czekoladą 6 x 38g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 951108
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Plume Cake to miękkie, słodkie babeczki jogurtowe wypiekane na zakwasie. Mają formę prostokątnej przekąski wypełnionej kremem czekoladowym. We Włoszech to typowe słodkie śniadanie lub przekąska dla dzieci w ciągu dnia. W wygodnym wielopaku znajduje się 6 indywidualnie zapakowanych słodkości, dzięki temu po otwarciu opakowania zbiorczego zachowują swoją świeżość i aromat. Miej je zawsze w zapasie by nie martwić się o słodką przekąskę do śniadaniówki.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 228 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Mąka pszenna (27 %), cukier, nadzienie czekoladowe (15 %) [syrop glukozowy, woda, dekstroza, czekolada (11 %) (cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu w proszku, tłuszcz kakaowy), olej słonecznikowy, odtłuszczone mleko w proszku, aromaty, stabilizator: pektyny, substancja konserwująca: sorbinian potasu], olej słonecznikowy, jaja z chowu ściółkowego (9 %), jogurt (z mleka), świeże pełne mleko pasteryzowane, błonnik pszenny, syrop glukozowo-fruktozowy, substancje spulchniające: wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu, difosforan disodowy; aromaty, sól. może zawierać orzechy, soję, łubin i gorczycę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: index food & wine sp. z o.o. ulica i numer: ks. jakuba wujka 9 kod pocztowy i miasto: 61-581 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,43 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 20 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 394 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 151 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 8 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 631 kJ |
| Wielkość porcji | 38 g |
| Zawartość białek | 4,9 g |
| Zawartość soli | 1,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,8 g |
| Cukry | 29 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: