Bakuś Milk&Fun Jogurt o smaku waniliowym z drażami 135 g X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 897736-N_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bez żelatyny. Bez syropu glukozowo-fruktozowego. barwione draże.
Parametry produktu
| Rodzaj | Z dodatkami, Smakowy |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Składniki | jogurt o smaku waniliowym 92,6% (mleko, śmietanka, mleko zgęszczone odtłuszczone, cukier, aromat waniliowy z innymi aromatami, kultury bakterii jogurtowych); draże czekoladowe w otoczce cukrowej 7,4% (cukier, rozpuszczalny gluko - błonnik, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, fruktoza, skrobia, emulgator: lecytyny; substancje glazurujące: guma arabska, wosk carnauba, wosk pszczeli; aromat , koncentraty z soków: winogron, rzodkiewki, czarnej porzeczki, cytryny, buraka czerwonego; ekstrakty: z carthamusa, ze słodu jęczmiennego; koncentrat z alg). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 135 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bakoma Sp. z o.o. Ulica i numer: Połczyńska 97A Kod pocztowy i miasto: 01-303 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 111 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 465 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,3 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,8 g |
| Cukry | 14,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 15,2 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: