Bakuś Milk & Fun Jogurt o smaku waniliowym z piankami 128g
Wystaw opinię o produkcie
Jogurt o smaku waniliowym z mixem pianek.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 979120
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jogurt o smaku waniliowym z mixem pianek.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy, Z dodatkami |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Składniki | jogurt o smaku waniliowym 97,7% (mleko, śmietanka, mleko zagęszczone odtłuszczone, cukier, aromat waniliowy z innymi aromatami, kultury bakterii jogurtowych); mix pianek biało-różowych 2,3% (syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, woda, żelatyna, skrobia kukurydziana; barwnik: betanina; aromaty). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 128 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bakoma Sp. z o.o. Ulica i numer: Połczyńska 97A Kod pocztowy i miasto: 01-303 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 95 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 398 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,6 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,5 g |
| Cukry | 13,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 14,4 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 120 mg/100g |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: