Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 380693
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Bakoma Skyr o smaku mango-marakuja 120 g
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Mango, Marakuja |
| Składniki | mleko, przecier z mango 9,4%, przecier z marakui 4,1%, cukier, żywe kultury bakterii. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 120 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bakoma Sp. z o.o. Ulica i numer: Połczyńska 97A Kod pocztowy i miasto: 01-303 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 294 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 95 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 402 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 11,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Pozostawienie małemu dziecku nakrętki może grozić niebezpieczeństwem. |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: