Bakoma Skyr Jogurt typu islandzkiego ananas-kokos 150g
Wystaw opinię o produkcie
Jogurt skyr ananas-kokos.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 881535
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Ananasowy, Kokosowy |
| Składniki | Mleko zagęszczone odtłuszczone, śmietanka, białka mleka, cukier, 2,6 % ananas, 0,1 % pasta kokosowa, aromaty, kultury bakterii jogurtowych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Źródło białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bakoma sp. z o.o. ulica i numer: połczyńska 97a kod pocztowy i miasto: 01-303 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: