Bakoma MEN Protein Skyr Jogurt pitny o smaku pistacjowym 300g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 495746-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Smakowy, Pitny |
|---|---|
| Smak | Pistacjowy |
| Składniki | Mleko zagęszczone odtłuszczone, mleko, białko mleka, pasta pistacjowa 0,03%, aromat, barwnik: e141 (ii); substancja słodząca: sukraloza; kultury bakterii jogurtowych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Źródło białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bakoma sp. z o.o. ulica i numer: połczyńska 97a kod pocztowy i miasto: 01-303 warszawa pl |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: