Bakoma AVE VEGE Truskawka-poziomka 150 g X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 279-N_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Roślinny produkt kokosowy z kulturami bakterii jogurtowych truskawka-poziomka.
Parametry produktu
| Składniki | krem kokosowy 80% (woda, ekstrakt z kokosa w proszku), cukier, truskawka 5,0%, skrobia modyfikowana, błonnik cytrusowy, substancja zagęszczająca: pektyny; koncentrat soku z poziomki 0,2%, aromaty, koncentrat soku z buraka, wegańskie kultury bakterii jogurtowych. Może zawierać orzechy. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2024-07-05 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bakoma Sp. z o.o. Ulica i numer: Połczyńska 97A Kod pocztowy i miasto: 01-303 Warszawa PL |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 129 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 540 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,5 g |
| Cukry | 7,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 16,8 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: