Baileys Mini Muffins 210g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 188809_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ciasto w kształcie babeczki, wypiekane w papierowej foremce. Barwa miękiszu kremowo-złocista, powierzchnia w jasno brązowej polewie z dekoracją cukrową.
Parametry produktu
| Typ | Muffinki |
|---|---|
| Smak | Słodki, Karmelowy |
| Zawartość netto | 210 g |
| Dodatki | Z polewą |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Składniki | Cukier, mąka pszenna, oleje roślinne (rzepakowy, kokosowy), woda, jaja, syrop glukozowo-fruktozowy, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; całkowicie utwardzony tłuszcz palmowy, mleko zagęszczone słodzone (mleko pełne, cukier), skrobia (zawiera pszenicę), skrobia modyfikowana, substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu; serwatka w proszku (z mleka), cukier karmelizowany, mleko w proszku odtłuszczone, sól, alkohol (0,4 %), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, aromat, tłuszcz mleczny, masło (z mleka), substancja konserwująca: sorbinian potasu; śmietanka (z mleka), regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, octany sodu; emulgatory: lecytyny, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; substancja zagęszczająca: guma ksantanowa; substancja glazurująca: szelak; białka mleka, barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza, kurkumina. . produkt może zawierać orzechy laskowe i migdały. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dan cake polonia sp z o.o. ulica i numer: transportowców 15 kod pocztowy i miasto: 32-500 chrzanów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 30 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 403 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1689 kJ |
| Wielkość porcji | 35 g |
| Zawartość białek | 3,9 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 33 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: