Baileys Irlandzka kolekcja czekoladek 175g X7
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 113058_wielopak_7
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Baileys Irlandzka kolekcja czekoladek 175g
Parametry produktu
| Smak | Mieszany, czekoladowy |
|---|---|
| Dodatki | Z nadzieniem, Z czekoladą mleczną, Z czekoladą ciemną, Z czekoladą białą |
| Zawartość netto | 175 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
| Składniki | Cukier, masło kakaowe, pełne mleko w proszku, masa kakaowa, likier irish cream baileys (5%) (zawiera mleko), oleje roślinne (palmowy, rzepakowy, słonecznikowy), syrop glukozowy, odtłuszczone słodzone skondensowane mleko [mleko odtłuszczone, cukier], substancja utrzymująca wilgoć (sorbitol), odtłuszczone mleko w proszku, masło (mleko), dekstroza, aromaty, emulgator (lecytyna sojowa), kawa, sól, liofilizowane truskawki, barwnik (tlenek żelaza), konserwant (kwas sorbinowy), regulator kwasowości (kwas cytrynowy). czekolada mleczna zawiera min. 37% masy kakaowej, min. 14% masy mlecznej. czekolada ciemna zawiera min. 54% masy kakaowej. czekolada biała zawiera min. 21% masy mlecznej. może zawierać orzechy i orzechy ziemne. zawiera alkohol <1%, niezalecany dla dzieci. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: malta premium sp. z o.o. ulica i numer: kopanina 28/32 kod pocztowy i miasto: 60-105 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 6 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 525 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2189 kJ |
| Zawartość białek | 4,6 g |
| Zawartość błonnika | 1,9 g |
| Zawartość soli | 0,26 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Cukry | 47 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Produkt zawiera alkohol <1%, niezalecany dla dzieci |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: