'Bacardi 8 Anos 0,7l X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 815840_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Złoty, starzony rum, z głębokim i wielopoziomowym smakiem przede wszystkim suszonych owoców i dębowej wanilii.
To jednak tylko dominujące nuty, poza nim wyczujemy też wiśnię, wanilię, karmel, imbir, cynamon oraz aromaty drewna dębowego orak klonu. Na finiszu dodatkowo pojawią się słodkie, karmelizowane banany i orzechy.
Doskonały do miksowania – dostarcza unikalnych wrażeń smakowych w wielu koktajlach bazujących na ciemnym rumie, ale nadaje się również do picia samemu – tylko z dodatkiem lodu.
Parametry produktu
| Typ | Rum |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 1,33 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bacardi martini polska sp. z o.o. ulica i numer: wołoska 22 kod pocztowy i miasto: 02-675 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 700 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: