Babka Cytrynowa 250G Dan Cake
Wystaw opinię o produkcie
Babka Cytrynowa to pyszne, delikatne ciasto gotowe do zaserwowania jako deser do kawy, świetna alternatywa do domowych wypieków, nie tylko od święta. Receptura ciasta opiera się jedynie na składnikach, a dzięki nowoczesnemu pakowaniu zachowuje świeżość dłużej niż ciasta domowe.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 735725
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Babka Cytrynowa to pyszne, delikatne ciasto gotowe do zaserwowania jako deser do kawy, świetna alternatywa do domowych wypieków, nie tylko od święta. Receptura ciasta opiera się jedynie na składnikach, a dzięki nowoczesnemu pakowaniu zachowuje świeżość dłużej niż ciasta domowe.
Parametry produktu
| Typ | Babka |
|---|---|
| Rodzaj | Świeże |
| Smak | Cytrynowy |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Ciasto biszkoptowo-tłuszczowe o smaku cytrynowym. składniki: cukier, jaja, mąka pszenna, skrobia pszenna, olej rzepakowy, tłuszcz palmowy*, słodka serwatka w proszku (zmleka), substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; glukoza, mąka ryżowa, syrop glukozowo-fruktozowy, emulgator: mono-i diglicerydy kwasów tłuszczowych; sól, olejek ze skórki cytrynowej i limonki, aromat, substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu. (*certyfikowany olej palmowy). produkt może zawierać orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2024-04-29 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | CU-RSPO SCC-830589 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dan Cake Polonia Sp z o.o. Ulica i numer: Transportowców 15 Kod pocztowy i miasto: 32-500 Chrzanów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 419 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1754 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 4,5 g |
| Zawartość soli | 0,75 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 35 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: