Babeczki z płatkami czekolady 280G Delecta
Wystaw opinię o produkcie
Nowe babeczki nadziane płatkami czekolady to smaczne babeczki do samodzielnego wypieku. Prosty sposób przygotowania gwarantuje doskonały wypiek w krótkim czasie. Dołączone do opakowania papierowe foremki ułatwiają i przyspieszają pracę. Talerz pełen pachnących babeczek, prosto z piekarnika, napełni dom aromatem domowego ciasta i przyciągnie do kuchni każdego łasucha. Nie czekaj na weekend czy specjalną okazję! Babeczki nadziane to słodki drobiazg na każdy dzień tygodnia!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 767652
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Nowe babeczki nadziane płatkami czekolady to smaczne babeczki do samodzielnego wypieku. Prosty sposób przygotowania gwarantuje doskonały wypiek w krótkim czasie. Dołączone do opakowania papierowe foremki ułatwiają i przyspieszają pracę. Talerz pełen pachnących babeczek, prosto z piekarnika, napełni dom aromatem domowego ciasta i przyciągnie do kuchni każdego łasucha. Nie czekaj na weekend czy specjalną okazję! Babeczki nadziane to słodki drobiazg na każdy dzień tygodnia!
Parametry produktu
| Rodzaj | W proszku |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Waniliowy |
| Zawartość netto | 280 g |
| Dodatki | Czekolada ciemna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Ciasto: mąka pszenna, cukier, glukoza, mąka ryżowa,skrobia pszenna, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu, fosforany wapnia); aromaty, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa płatki czekolady: 5% (mogą zawierać mleko i soję): cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: fosfatydy amonu, polirycynooleinian poliglicerolu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,9 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,25 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 407 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 171 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1701 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 714 kJ |
| Wielkość porcji | 42 g |
| Zawartość białek | 6,8 g |
| Zawartość soli | 0,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,2 g |
| Cukry | 21 g |
| Zawartość węglowodanów | 45 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: