Babeczki Halloween emix 367g X5
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 484955_wielopak_5
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Babeczki Halloween – puszyste z nutą dyniową, w fioletowej polewie z kolorową posypką! Małe, strrrasznie smaczne czary na talerzu, które rozbawią każdego ducha i czarownicę. Pełne smaku i gotowe na Halloweenowe psoty i przyjemności!. 12 sztuk w oka mgnieniu
Parametry produktu
| Typ | Babeczki |
|---|---|
| Rodzaj | W proszku |
| Zawartość netto | 367 g |
| Dodatki | Z polewą |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Babeczki składniki: cukier, mąka pszenna, skrobia modyfikowana, skrobia ziemniaczana, serwatka w proszku (z mleka), substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu; syrop glukozowy, emulgatory: e 472b, e 472a; substancja zagęszczająca: guma ksantanowa; odtłuszczone mleko w proszku, sól, aromat, barwnik: ekstrakt z papryki. polewa składniki: cukier, skrobia ziemniaczana, mleko pełne w proszku, żelatyna wieprzowa, koncentrat soku z buraka w proszku, barwniki: błękit brylantowy fcf; aromat. posypka składniki: cukier, tłuszcz palmowy, glukoza, barwniki: kurkumina, karmin, błękit brylantowy fcf; substancje glazurujące: wosk carnauba, szelak. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: emix spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: rusinowo 73 kod pocztowy i miasto: 87-500 rypin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do przyrządzenia babeczek potrzebujesz: • 100 ml oleju, 75 ml wody, 2 jaja, • 75 g masła, 2 łyżki mleka. sposób przyrządzenia: 1. piekarnik nagrzej do temperatury 180°c. papierowe foremki ustaw na blasze do pieczenia. 2. mieszankę do wypieku wsyp do naczynia, dodaj olej, jaja i wodę. całość miksuj około 1 min do uzyskania gładkiej i jednolitej konsystencji. 3. przygotowane ciasto rozłóż równomiernie do papierowych foremek i wstaw natychmiast do nagrzanego piekarnika. piecz 25 min. 4. przygotowanie polewy: w rondelku rozpuść 75 g masła z 2 łyżkami mleka. zdejmij rondelek ze źródła ciepła, wsyp zawartość opakowania i energicznie wymieszaj do połączenia składników w jednolitą masę. pozostaw na 10 min do zgęstnienia. 5. gotową polewą oblej babeczki i udekoruj posypką. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,23 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 18 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 27 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 443 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 244 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1851 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1018 kJ |
| Zawartość białek | 4,7 g |
| Zawartość soli | 0,42 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 32 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 22 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 20 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: