'BUDWEISER Piwo jasne 5% 330 ml X4
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 1030762_wielopak_4
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Piwo typu lager
Parametry produktu
| Rodzaj | Lager |
|---|---|
| Smak podstawowy | Chmiel |
| Zawartość alkoholu | 5 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Pojemność | 330 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Czechy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Skład | Woda, słód jęczmienny, chmiel. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cd partner sp. z o.o. ulica i numer: batorowska 35 kod pocztowy i miasto: 62-081 wysogotowo pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 270 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: