BONFIRE Ser pleśniowy do zapiekania 2x90g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 289489
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
BONFIRE Ser pleśniowy do zapiekania
Ten miękki, dojrzewający ser, o łagodnym i aksamitnym wnętrzu, po podgrzaniu zamienia się w prawdziwą rozkosz: w środku cudownie płynny, a na zewnątrz przyjemnie chrupiący.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Składniki | Ser miękki (termoizolowany) : mleko pasteryzowane, sól, podpuszczka mikrobiologiczna, kultury bakterii kwasu mlekowego, kultury pleśniowe. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 180 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 60 dni (dzień) |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 231 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w temperaturze +2/+8. po otwarciu przechowywać w lodówce szczelnie zamknięte i spożyć w ciągu 2 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 330 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1368 kJ |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: