BIOstar cleaning products kapsułki do prania 32 szt.
Wystaw opinię o produkcie
BIOstar cleaning products kapsułki do prania 2 in 1 caps z naturalnym ekstraktem z lawendy zapewniaja idealnie
czyste i pachnace pranie. Dzieki innowacyjnej formule sa niezawodne w walce z plamami na białych
i kolorowych tkaninach. Nadaja praniu przyjemny, swiezy zapach lawendy. Dodatkowo Naturalny Czynnik
Bioaktywny zawierajacy bezpieczne, specjalnie wyselekcjonowane szczepy probiotyczne, w naturalny sposób
zapewnia czystosc i higiene pralki oraz zapobiega nieprzyjemnym zapachom.
Roslinne pochodzenie substancji aktywnych gwarantuje biodegradowalnosc i ograniczanie szkodliwego
wpływu na srodowisko naturalne. Formuła kapsułek oparta jest na surowcach pochodzenia naturalnego.
Kapsułki nie zawieraja szkodliwych substancji takich jak: formaldehyd, reaktywne zwiazki chloru, EDTA,
nanosrebro, mikroplastiki. Opakowanie nadaje sie do recyklingu i wykonane jest w 78% z materiałów
z recyklingu.
SKUTECZNOSC PRANIA POTWIERDZONA PRZEZ NIEZALEZNE CERTYFIKOWANE LABORATORIUM BADAWCZE
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 913443
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
BIOstar cleaning products kapsułki do prania 2 in 1 caps z ekstraktem z lawendy zapewniaja idealnie
czyste i pachnace pranie. Dzieki innowacyjnej formule sa niezawodne w walce z plamami na białych
i kolorowych tkaninach. Nadaja praniu przyjemny, swiezy zapach lawendy. Dodatkowo Czynnik
Bioaktywny zawierajacy bezpieczne, specjalnie wyselekcjonowane szczepy probiotyczne, w sposób
zapewnia czystosc i higiene pralki oraz zapobiega nieprzyjemnym zapachom.
Roslinne pochodzenie substancji aktywnych gwarantuje biodegradowalnosc i ograniczanie szkodliwego
wpływu na srodowisko . Formuła kapsułek oparta jest na surowcach pochodzenia .
Kapsułki nie zawieraja szkodliwych substancji takich jak: formaldehyd, reaktywne zwiazki chloru, EDTA,
nanosrebro, mikroplastiki. Opakowanie nadaje sie do recyklingu i wykonane jest w 78% z materiałów
z recyklingu.
SKUTECZNOSC PRANIA POTWIERDZONA PRZEZ NIEZALEZNE CERTYFIKOWANE LABORATORIUM BADAWCZE
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Tabletki/kapsułki |
|---|---|
| Zastosowanie | Uniwersalny |
| Sposób użycia | Nie dotykac produktu mokrymi dłonmi. Wyjmowac z opakowania tak, aby nie uszkodzic kapsułki. Nalezy zawsze zamykac opakowanie. W pralkach z przednim wkładem wskazane najpierw włozyc kapsułke, nastepnie odziez. W pralkach z górnym wkładem odwrotnie. Nie rozcinac i nie gryzc kapsułek. Produkt nie jest przeznaczony do prania wstepnego i prania recznego. Aby uzyskac najlepsze wyniki prania nalezy stosowac sie do zalecen producenta odziezy zgodnie z informacjami podanymi na metce oraz nie nalezy przepełniac bebna pralki. Produkt nalezy przechowywac w oryginalnym, szczelnie zamknietym opakowaniu, w suchym, chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych. Chronic przed zamarznieciem. Temperatura przechowywania od 5-30ºC. Data waznosci i numer partii podane na opakowaniu. Informacja o twardosci wody jest dostepna u lokalnego dostawcy wody. |
| Skład | 15-30% niejonowe środki powierzchniowo czynne,15-30% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% fosfoniany, enzymy, ekstrakt z lawendy, kompozycja zapachowa. |
| Dozowanie | 1 lub 2 kapsułki w zależności od stanu zabrudzenia i twardości wody |
| Dodatkowe właściwości | Produkt nalezy przechowywac w oryginalnym, szczelnie zamknietym opakowaniu, w suchym, chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych. Chronic przed zamarznieciem. Temperatura przechowywania od 5-30ºC. Data waznosci i numer partii podane na opakowaniu. Informacja o twardosci wody jest dostepna u lokalnego dostawcy wody. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,76 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 32 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 23 g |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 15% lub więcej, lecz mniej niż 30% |
| fosfoniany | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | 15% lub więcej, lecz mniej niż 30% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/78/99/789911.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | Uwaga. działa drażniąco na oczy. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać woda przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. w przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich pojemników zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi. |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grupa inco s.a ulica i numer: wspólna 25 kod pocztowy i miasto: 00-519 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 736 g |
| Trwałość od otwarcia | nie dotyczy |
| Krótki opis marketingowy | Biostar cleaning products kapsułki do prania 2 in 1 caps z ekstraktem z lawendy zapewniaja idealnie czyste i pachnace pranie. dzieki innowacyjnej formule sa niezawodne w walce z plamami na białych i kolorowych tkaninach. nadaja praniu przyjemny, swiezy zapach lawendy. dodatkowo czynnik bioaktywny zawierajacy bezpieczne, specjalnie wyselekcjonowane szczepy probiotyczne, w sposób zapewnia czystosc i higiene pralki oraz zapobiega nieprzyjemnym zapachom. roslinne pochodzenie substancji aktywnych gwarantuje biodegradowalnosc i ograniczanie szkodliwego wpływu na srodowisko . formuła kapsułek oparta jest na surowcach pochodzenia . kapsułki nie zawieraja szkodliwych substancji takich jak: formaldehyd, reaktywne zwiazki chloru, edta, nanosrebro, mikroplastiki. opakowanie nadaje sie do recyklingu i wykonane jest w 78% z materiałów z recyklingu. skutecznosc prania potwierdzona przez niezalezne certyfikowane laboratorium badawcze |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą., Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem., Nie przekłuwać, nie zgrywać ani nie ciąć., Używaj z suchymi dłońmi., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Zamknij prawidłowo torbę. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: