Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 537766
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ser Kiri 100g jogurtowy
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Topiony |
| Składniki | Twaróg (61%), jogurt (16%), woda, białka mleka, sole emulgujące: e452, e341, e330, mleko w proszku odtłuszczone, stabilizator: skrobia modyfikowana, sól. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bel polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: grunwaldzka 97 kod pocztowy i miasto: 06-330 chorzele pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 510 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zdjąć aluminiową osłonkę i spożyć. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 255 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1059 kJ |
| Wielkość porcji | 16,66 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21,5 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 560 mg/100g |
|---|
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: