Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 678401
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
BEACH FLOWER Kapary Hiszpańskie w zalewie 100 g
Parametry produktu
| Rodzaj | W zalewie |
|---|---|
| Skład podstawowy | Kapary |
| Zawartość netto | 100 g |
| Składniki | kapary, woda, sól, ocet winny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 60 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: VOG Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Przemysłowa 8 Kod pocztowy i miasto: 96-100 Skierniewice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 512 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodóce całkowicie zanurzone w zalewie i spożyć w ciągu 3 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 36 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 152 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 3,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,6 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: