'BAREFOOT PINOT GRIGIO 12% 750ML X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 324370_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Półwytrawne, orzeźwiające białe wino z kuszącą nutą cytryn oraz brzoskwiń.
Doskonałe do drobiu, owoców morza, pikantnych makaronów oraz pizzy.
Podawać schłodzone.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Pinot Grigio |
| Serwowanie | Drób, Owoce morza |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 12 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,21 kg |
| Region pochodzenia | USA |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CEDC International Sp. z o.o. Ulica i numer: Kowanowska 48 Kod pocztowy i miasto: 64-600 Oborniki Wlkp. PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: