'BADAGONI Alazani Valley white semi sweet 750 ML X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 691693_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Półsłodkie, białe
–
Barwa: jasnozłota
–
Aromat i smak:
w ustach aksamitny, delikatnie miodowy smak harmonizuje z zapachem dziko rosnących kwiatów
–
Potrawy: idealne jako aperitif, do delikatnych owocowych deserów, jasnych ciast z owocami, serów pleśniowych
–
Temperatura serwowania 8-10°C
Parametry produktu
| Charakter | Półsłodkie (Demi-doux/semidolce/semi-dulce) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Rkaciteli |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Gruzja |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 11,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Region pochodzenia | Gruzja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PLATINUM WINES Sp. z o.o. Ulica i numer: Wołodyjowskiego 70/1 70/1 Kod pocztowy i miasto: 02-724 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: