'Aurvin Cabernet Sauvignon Czerwone Półwytrawne 750 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 609230_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Szlachetne i eleganckie, mołdawskie, czerwone półwytrawne wino powstałe ze specjalnie selekcjonowanych gron szczepu Cabernet Sauvignon. Dobrze zbudowane i pełne, urzeka bogatym aromatem dojrzałych owoców czarnej borówki i dzikiej wiśni z akcentem czekolady i subtelną nutą przypraw korzennych w tle. Na podniebieniu aksamitne i wyważone, zachwyca długim finiszem. Idealnie smakuje podane w temperaturze 16-18°C w towarzystwie mięs, makaronów i serów.
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Cabernet Sauvignon |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Makarony, Mięso czerwone, Mięso grillowane, Sery, Sery pleśniowe, Wędliny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Mołdawia |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Mołdawia |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,67 kg |
| Region pochodzenia | Mołdawia |
| Inne oznakowanie etykiet | Vulcanesti (Valul-lui-Traian) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TiM S.A. Ulica i numer: T.Regera 111 Kod pocztowy i miasto: 43-382 Bielsko-Biała PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: