Astra Kawa PROFESSIONAL Crema 1kg ziarnista X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 618617_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Charakteryzująca się aksamitnym body, jedwabistą cremą i przyjemnym aromatem z nutami orzechowo-miodowymi. Kawa palona, ziarnista. Produkt pakowany w atmosferze ochronnej. Wyprodukowana w oparciu o technologię Pure Roasting Method.
Parametry produktu
| Rodzaj | Ziarnista |
|---|---|
| Zawartość netto | 1000 g |
| Typ | Arabika (coffea arabica), Robusta (coffea canephora) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | kawa palona ziarnista Arabica oraz Robusta; pochodzenie surowca: Ameryka Łacińska i Afryka |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 26 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Astra Coffee & More Sp. z o.o. Ulica i numer: Kawowa 12 Kod pocztowy i miasto: 62-330 Nekla PL |
| Krótki opis marketingowy | Astra Kawa PROFESSIONAL Crema 1kg ziarnista |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 100 ml |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: