Aronia do mięs i serów 200 g HELCOM słoik
Wystaw opinię o produkcie
Idealny dodatek do dań mięsnych, pasztetów, serów pleśniowych i . Wykwintnie i na słodko!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 938472
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Idealny dodatek do dań mięsnych, pasztetów, serów pleśniowych i . Wykwintnie i na słodko!
Parametry produktu
| Skład podstawowy | Jagody |
|---|---|
| Zawartość netto | 200 g |
| Składniki | Aronia do mies i serów. produkt pasteryzowany. sporządzono z 42 g owoców na 100 g produktu. składniki: aronia 42%, woda, cukier, skrobia modyfikowana, regulator kwasowości kwas cytrynowy. produkt może zawierać zboża zawierające gluten i nasiona sezamu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Greek Trade Sp. Z o.o. Ulica i numer: Tadeusza Śliwiaka 14 Kod pocztowy i miasto: 30-797 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 280 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce do 72 godzin. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 132 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 561 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 18 g |
| Zawartość węglowodanów | 31 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: