'Apis Zestaw Klasztorny 500 ml, 16% X4
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 510459_wielopak_4
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Zestaw upominkowy składający się z dwójniaka Klasztorny w oryginalnej butelce kamionkowej ze szkliwem typu angoba oraz 2 szt. czarek kamionkowych do picia miodu zapakowanych w gustowny ekologiczny karton z tektury falistej w kolorze czarnym,
Doskonały na prezent
Parametry produktu
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 16 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 0 °C |
| Pojemność | 500 ml |
| Serwowanie | Przystawki |
| Waga jednostkowa brutto | 1,55 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Spółdzielnia Pszczelarska APIS Ulica i numer: Diamentowa 23 Kod pocztowy i miasto: 20-471 Lublin PL |
| Typ miodu | Miód pitny-dwójniak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
|---|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: