Apetina serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr 125g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 862663-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Apetina Serek kremowy z dodatkiem jogurtu islandzkiego Skyr to nietuzinkowy serek o kremowej konsystencji i wyjątkowym, unikalnym smaku. Dla ludzi którzy lubią swoje aktywne życie i poszukują produktów z wysoką zawartością białka będących równocześnie smacznym elementem diety .
Nie tylko dobrze smakuje na kanapkach- jest również idealny do gotowania, jako dip lub do sosów. Wypróbuj już teraz!
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Kanapkowy |
| Smak | Smakowy |
| Składniki | maślanka (z mleka), SKYR (mleko odtłuszczone, kultury bakterii kwasu mlekowego, enzym koagulujący: podpuszczka mikrobiologiczna), śmietanka (z mleka), koncentrat białka mleka, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego |
| Zawartość tłuszczu | Chudy (zaw. tłuszczu poniżej 10%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Zawartość netto | 125 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Arla Foods S.A. Ulica i numer: Dworcowa 27 Kod pocztowy i miasto: 78-220 Tychowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 228 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | 2 tygodnie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 139 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 578 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: