Anatol kawa zbożowa o smaku cappuccino - expressowa 84 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 301705
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Anatol kawa zbożowa o smaku cappuccino – expressowa
Parametry produktu
| Zawartość netto | 84 g |
|---|---|
| Typ | Zbożowa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Prażona cykoria, prażone żyto 49%, aromat |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zalej jedną torebkę ok. 200 ml wrzącej wody. pozostaw na około 5 min. najlepiej smakuje z mlekiem. |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 200 ml |
|---|---|
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 4 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 8 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 17 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 34 kJ |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość błonnika | <0,5 |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,9 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | <1 |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera kofeinę | Nie |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: