Amoo ser nienachalny żółty 128g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 254316
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
• Do bezpośredniego spożycia przez wszystkie grupy ludności,
• Idealny dla wegan, wegetarian i fleksitarian,
• Produkt dedykowany dla osób będących na dietach: bezlaktozowej, bezkazeinowej, bezglutenowej i
wegańskiej oraz dla osób z alergią na soję,
• Osoby świadome, propagujące zdrowy i aktywny styl życia.
• 100 % vegan,
• Wzbogacony w wapń i witaminę B12,
• Unikalny smak,
• Czysta etykieta.
Parametry produktu
| Składniki | Woda, skrobia modyfikowana, tłuszcz kokosowy, sól morska, wapń, aromat, barwnik: karoteny, witamina b12. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Zawartość netto | 128 g |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: magda plant based ulica i numer: zakopiańska 35a kod pocztowy i miasto: 34-424 szaflary pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | Wapnia |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Wysoka zawartość [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | Witaminy B12 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 281 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1168 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 23 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: