Alpro Owsiane Barista 500 ml
Wystaw opinię o produkcie
Napój owsiany z dodatkiem witamin.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 783164
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | baza owsiana (woda, owies (10%)), olej słonecznikowy, błonnik z korzenia cykorii, białko grochu, regulator kwasowości (fosforany potasu), sól morska, witaminy (B2, B12, D2). nie zawiera laktozy. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 500 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2024-05-01 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Danone Sp. z o.o.Ulica i numer: Bobrowiecka 8Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 152 op. zb. (DU) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: