Alpro Deser Sojowy Wanilia 125g X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 639306-N_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Deser Alpro sojowy o smaku waniliowym
Parametry produktu
| Zawartość netto | 125 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Składniki | Woda, cukier, obłuszczone ziarno soi (8,6%), skrobia modyfikowana, maltodekstryna, fosforan triwapniowy*, aromat, substancje zageszczajac (pektyny, karagen), sól morska, witaminy* (ryboflawina (b2), b12, d2), barwnik (kurkumina, annato). *=substancje wzbogacajace |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 85 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 360 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,8 g |
| Cukry | 10,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 13,7 g |
| Zawartość błonnika (ogólnie) | 3 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 120 mg/100g |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D | 0,75 μg/100g |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,21 mg/100g |
| Witamina B12 | 0,38 μg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 15 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: