Ahmad Tea Herbata Tea Bouquet Caddy 72 x 2g X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 148129_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kolekcja herbat czarnych, zielonych i czarnych aromatyzowanych w wyjątkowym metalowym opakowaniu. W środku doskonałej jakości herbata która zadowoli każdego miłośnika herbat.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 72 |
| Rodzaj | czarna, Aromatyzowana, zielona |
| Smak | naturalny |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Zjednoczone Emiraty Arabskie |
| Zawartość netto | 144 g |
| Parzenie - temperatura wody | 95-98 |
| Składniki | English breakfast - skład: herbata czarna; earl grey - skład: herbata czarna, aromat bergamoty; cardamom tea - skład: herbata czarna, aromat kardamonu; green tea - skład: herbata zielona; jasmine green tea - skład: herbata zielona jaśminowa; mint green tea - skład: herbata zielona, aromat, 7% mięta; peach & passion fruit - skład: herbata czarna, aromat, 1% brzoskwinia, 1% marakuja; lemon & lime twist - skład: herbata czarna, aromat, 1% skórka z cytryny, 1% skórka z limonki; strawberry sensation - skład: herbata czarna, aromat, 1% truskawka |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,68 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: levant foods sp. z o.o. ulica i numer: smoluchowskiego 11a kod pocztowy i miasto: 60-179 poznań pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 600 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zaparzać 3-5 minut. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: