Adalbert's Tea Herbata czarna Earl Grey w saszetkach - 25 x 2g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 57370
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Herbata Earl Grey marki Adalbert’s to najwyższej jakości herbata cejlońska z dodatkiem aromatu bergamoty. Ta doskonała kompozycja daje jasną i niezwykle aromatyczną herbatę o niezapomnianym głębokim smaku. To idealne połączenie czarnej herbaty z aromatem bergamotki jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawanych smaków herbaty na świecie.
Herbata zapakowana w ekskluzywny kartonik, z ciekawymi wytłoczeniami. W kartoniku znajduje się 25 pięknie zdobionych, papierowych saszetek, a każda saszetka zawiera 2 gramy najwyższej jakości herbaty Adalbert's.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 25 |
| Rodzaj | Cejlońska |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 50 g |
| Parzenie - temperatura wody | 75-85 |
| Składniki | Czarna herbata cejlońska bopf (98%), aromat bergamotki (2%) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Sri Lanka |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Nie posiada wartości energetycznej | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: adalbert's sp. z o.o. ulica i numer: szyszkowa 34 kod pocztowy i miasto: 02-285 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 2 - 3 min |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 720 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 0 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 0 kJ |
| Wielkość porcji | 2 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: