Adalbert's Herbata czarna Earl Grey z kardamonem 100g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 38666_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czarna Earl Grey rozgrzewająca i bardzo aromatyczna herbata z dodatkiem kardamonu. Jej napar ma niesamowity smak a płatki bławatka podnoszą jej walory wizualne. Skład tej herbaty jest doceniany za swoje właściwości pobudzające i antyoksydacyjne.
Herbata zapakowana jest w ekskluzywny kartonik, posiadającą piękną wytłaczaną grafikę srebrzystego słonia. W środku znajdziemy strunowy woreczek, który gwarantuje, że po otwarciu herbata pozostanie przez cały czas świeża i intensywna w smaku.
W puszce znajduje się 100g herbaty liściastej
Skład: czarna herbata, aromat bergamotki, kawałki kardamonu, bławatek
Parametry produktu
| Typ | Liściasta |
|---|---|
| Rodzaj | Czarna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 100 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | czarna herbata cejlońska OP1 (96%), olejek bergamotki (2%), kawałki kardamonu (1%), bławatek (1%). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Sri Lanka |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: adalbert's sp. z o.o.sp.k. ulica i numer: al. wojska polskiego 34 kod pocztowy i miasto: 01-554 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: