Adalbert's Herbata czarna Earl Grey 110g X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 33616_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Herbata Earl Grey marki Adalbert’s to najwyższej jakości herbata cejlońska z dodatkiem olejku bergamotki. Ta elegancka, granatowa puszka skrywa w sobie wyjątkową herbatę jakości Premium, która daje jasny i niezwykle aromatyczny napar o niezapomnianym głębokim smaku.
Parametry produktu
| Typ | Liściasta |
|---|---|
| Rodzaj | Cejlońska, Czarna |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 110 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | czarna herbata cejlońska OP1 (100%), olejek z bergamotki. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Sri Lanka |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Adalbert's Sp. z o.o.Sp.K. Ulica i numer: Al. Wojska Polskiego 34 Kod pocztowy i miasto: 01-554 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 99 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1,5 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: