Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 697459
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Pikantne kawałki z uda kurczaka.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa, Patelnia, Piekarnik, Frytkownica |
|---|---|
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mięso z uda kurczaka 86%, woda, olej rzepakowy , sól, skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca e407, białko z kurczaka, przeciwutleniacze: e301,e316, extrakt rozmarynu, warzywa suszone(papryka, czosnek, cebula), serwatka w proszku, przyprawy, extrakt drożdżowy, cukier, aromaty, regulator kwasowości e500, dekstroza, maltodekstryna, stabilizator e331, wzmacniacz smaku e621, sojowy hydrolizat białkowy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | -18 - -6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Technika utrwalenia | mrożenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: aves sp. z o.o. ulica i numer: brzoskwiniowa 29 kod pocztowy i miasto: 98-220 gajewniki kolonia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Produkt głęboko mrożony. chronić przed rozmrożeniem. rozmrożonego produktu nie zamrażać powtórnie. warunki przechowywania: w temperaturze: - 6 c – 4dni, - 12 c – 1 miesiąc, - 18 c – |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt do spożycia po podgrzaniu. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Kuchenka mikrofalowa 2-3 min. 750w, piekarnik: 160oc przez 15min, frytownica: 2 min. 160oc-170oc, patelni: na rozgrzanym tłuszczu smażyć na lekkim ogniu przez 3 min. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 155 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 647 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: