ASTRA kawa rozpuszczalna 100g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 646863_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kawa rozpuszczalna liofilizowana. Wyważone połączenie delikatnej arabiki oraz intensywnej robusty stanowi idealną kompozycję smaku.
Parametry produktu
| Rodzaj | Rozpuszczalna |
|---|---|
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Azja, Ameryka Południowa |
| Składniki | Kawa rozpuszczalna liofilizowana |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Astra Coffee & More Sp. z o.o. Ulica i numer: Kawowa 12 Kod pocztowy i miasto: 62-330 Nekla PL |
| Krótki opis marketingowy | ASTRA kawa rozpuszczalna 100g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 286 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Region pochodzenia | Azja i Ameryka Południowa |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | wilgotność do 60% |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wsypać jedną łyżeczkę kawy do filiżanki (150 ml). Zalać gorącą ale nie wrząca wodą. |
| Sposób obróbki produktu | Zaparzać gorącą wodą |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 2 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: