ASTRA kawa mielona 250g X4
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 642930_wielopak_4
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Starannie wyselekcjonowana mieszanka ziaren z plantacji kawy w Azji, Ameryce Łacińskiej oraz Afryce. Unikalna kompozycja, która pozwoli Ci zaparzyć kawę o ponadczasowym smaku i aromacie.
Kawa Łagodna sprawdzi się w każdym domu, pozwalając na chwilę upragnionego relaksu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mielona |
|---|---|
| Zawartość netto | 250 g |
| Typ | Palona |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kawa palona mielona |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Astra Coffee & More Sp. z o.o. Ulica i numer: Kawowa 12 Kod pocztowy i miasto: 62-330 Nekla PL |
| Krótki opis marketingowy | Astra Kawa ŁAGODNA 250g dm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Region pochodzenia | Azja, ameryka łacińska i afryka |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Odpowiednia do parzenia w ekspresie ciśnieniowym, przelewowym, metodą french press jak i * *wsypać 10 g kawy do filiżanki (200 ml). zalać gorącą, ale nie wrzącą wodą. zaparzać 4 min, zamieszać. |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 200 ml |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: