ASTRA ROOIBOS 60 torebek ekspresowych
Wystaw opinię o produkcie
Krzew Rooibos (łac. Aspalathus linearis) uprawiany jest na terenach Republiki Południowej Afryki. Jego unikalne właściwości- brak kofeiny oraz garbników- sprawiają, ze zyskuje coraz większe grono wielbicieli.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 33349
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Krzew Rooibos (łac. Aspalathus linearis) uprawiany jest na terenach Republiki Południowej Afryki. Jego unikalne właściwości- brak kofeiny oraz garbników- sprawiają, ze zyskuje coraz większe grono wielbicieli.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Rodzaj | Rooibos, Smakowa, Aromatyzowana |
| Smak | Miodowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | UE i spoza UE |
| Zawartość netto | 90 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Rooibos, aromat |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Astra Coffee & More Sp. z o.o. Ulica i numer: Kawowa 12 Kod pocztowy i miasto: 62-330 Nekla PL |
| Krótki opis marketingowy | ASTRA ROOIBOS 60 tor. ex. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 165 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 990 szt. |
| Czas parzenia | 8 - 10 min |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | wilgotność do 60% |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1,5 g / 150 ml zalać wrzątkiem i parzyć 8 - 10 minut/ 1.5 g |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: