ASTRA Kawa z Krańca Świata Brazylia 1 kg X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 694665_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pochodzi z najżyźniejszych terenów regionu Cerrado, który, podobnie jak Amazonia, zachwyca swoją wszechstronnością oraz bioróżnorodnością.
Ziarna o jakości NY2 i dużej wielkości (screen 17/18) dojrzewają na prowadzonych przez lokalnych farmerów plantacjach, położonych na wysokości 800-1200 m n.p.m.
Zbierane w szczycie dojrzewania, od maja do sierpnia, a dzięki jednej z najstarszych metod obróbki kawy, tzw. „natural” lub „dry” (suszenie razem z miąższem), uzyskujemy złożony i bogaty profil smakowy.
Charakteryzuje się kremowym body, wyczuwalną słodyczą czekolady, nutą goryczy orzechów oraz delikatnie zaakcentowaną owocową kwasowością.
Parametry produktu
| Rodzaj | Ziarnista |
|---|---|
| Zawartość netto | 1000 g |
| Typ | Arabika (coffea arabica), Palona |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kawa palona ziarnista 100% arabica brazylia cerrado |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | kawa |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: astra coffee & more sp. z o.o. ulica i numer: kawowa 12 kod pocztowy i miasto: 62-330 nekla pl |
| Krótki opis marketingowy | Kawa z krańca świata brazylia |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Region pochodzenia | Brazylia |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 15 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Sposób obróbki produktu | Zaparzać gorącą wodą |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 10 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: