'APIS Miód pitny trójniak Grzaniec miodowy 750 ml alk. 13% obj. X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 814475_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Grzaniec Miodowy jest to trójniak, który swoim składzie zawiera zestaw idealnie dobranych przypraw korzennych. Produkowany z brzeczki miodowej powstałej z mieszania 1 objętości miodu i 2 objętości wody. Charakteryzuje się wyrazistym i bogatym miodowym smakiem. Idealny na okres jesienno-zimowy zwłaszcza serwowany na ciepło.
Pojemność: 750 ml, zawartość alkoholu: 13 %
Parametry produktu
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Pojemność | 750 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 1,29 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Spółdzielnia Pszczelarska APIS Ulica i numer: Diamentowa 23 Kod pocztowy i miasto: 20-471 Lublin PL |
| Krótki opis marketingowy | Grzaniec miodowy jest to trójniak, który swoim składzie zawiera zestaw idealnie dobranych przypraw korzennych. |
| Typ miodu | Miód pitny-trójniak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
|---|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: